Vår styrelse

Anna-Carin Arredal

ordforande@malekon.se

Ordförande Mälekon

Damilola John Samuel

Ordforande@malekon.se

Vice Ordförande Mälekon

Erik Munther

Skattmastare@malekon.se

Skattmästare

Zeinab Al-Darraji

Naringsliv@malekon.se

Ordförande Näringsliv

Fanny Wallin

Naringsliv@malekon.se

Vice Ordförande Näringsliv & Art Director

Fernando Aliaga

Utbildning@malekon.se

Ordförande Utbildning

Zahra Al-Mansour

Utbildning@malekon.se

Vice Ordförande Utbildning

Numka Baatarnum

Sociala@malekon.se

Ordförande Sociala

Linnea Rossander

Sociala@malekon.se

Vice Ordförande Sociala

Tarik Almohtasib

Marknadsforing@malekon.se

Ordförande Marknadsföring

Viktor Nilsson

Marknadsforing@malekon.se

Vice Ordförande Marknadsföring